ما چه می کنیم؟

(0)
(0)
ما چه می کنیم؟


طراحی و تولید سیستم­های تصفیه با استفاده از فناوریهای نوین نظیر :
. حذف فلزات سنگین نظیرآرسنیک از آب آشامیدنی
. خذف نیترات از آب آشامیدنی
. شیرین از آبهای شور و لب شور
. تصفیه انواع پسابها
. اجرای طرح های ملی و منطقه ای با همکاری شرکت آبفای ایران

 یکی از مهمترین عرصه های کاری شرکت سامان پالایش رصد لحظه به لحظه مدل های همکاری با مجموعه های موجود در کشور است که با این تفاسیر می توان گفت آماده همکاری بصورت مدل های زیر هستیم:
1.  General Contractor:

پیمانکاران عمومی بنا به تعریف استانداردهای جهانی به پیمانکاری گفته می شود که مسئول آماده سازی، هماهنگی و تکمیل تمامی کارهای پروژه است. معمولا پیمانکاران عمومی با حمیات نهادهای دولتی پا به عرصه وجود می گذارندبنا بر این شرکت سامان پالایش ایرانیان ( ساپیکو ) حتی الامکان وارد اجرای ضمانت و گارانتی نمی شود و نقش هایی مانند مشاوره، تایید مراحل فنی، مستند سازی، داوری و حل اختلاف را بر عهده می گیرد و تمام و یا بخشی از کارها از همین طریق به مجری واگذار می شود که مجری نیز عهده دار مراحلی چون ساخت، اجرا، نصب و گارانتی می شود. در این مرحل نیاز به شناسایی متقاضی و فناوری احساس می شود.
2. توسعه فناوری:
فناوران نوپا اقدام به تکمیل فناوری و تولید محصول نهایی کرد. در این مدل شرکت سامان پالایش ایرانیان از طریق رصد فناوری و شناسایی متقاضیان و فناوران اقدام به تحقیق و توسعه تکمیلی نموده و محصول نهایی با نام و تحت برند شرکت، تولید و روانه بازار می شود
3. اجرا و بهره برداری:
هرگاه بتوان بدون نیاز و مستقل از سایر فناوران و شرکت های مجری طرحی را اجرا نمود، شرکت سامان پالایش ایرانیان با در نظر گرفتن اهداف و توجیه اقتصادی، اقدام به طرح ریزی و مدیریت و تشکیل تیم اجرای پروژه خواهد کرد.
4. سرمایه گذاری مشترک:
در مواردی که از سوی شرکت های همکار جهت سرمایه گذاری مشترک پیشنهاد شود و دارای توجیه اقتصادی باشد، شرکت سامان پالایش ایرانیان با اخذ تضامین مناسب اقدام به سرمایه گذاری خواهد کرد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت سازنده